Partizan izgubio utakmicu ali dobio zvezdu! – VIDEO

Košarkaši Partizana izgubili u utakmici u Minhenu, od Bajerna u 8. kolu Evrolige rezultatom 94:85, pred većinski svojim navijačima u Audi Domu.

Crno-beli su se sada izjednačili u pobedama sa današnjim rivalom, oba tima naredno kolo čekaju sa odnosom pobeda i poraza 3-5.

Željko na konferenciji za medije

“Da, bila je zanimljiva utakmica, ako gledate rezultat, bilo je +9, deluje kao laka utakmica za Bajern, a zapravo je bila utakmica na jednu loptu.

Pratite “Borbine” odabrane vesti na mreži “Telegram”, na Android telefonima ili desktop računarima OVDE

Igrali smo dobro prvo poluvreme, potom smo odigrali loše drugo poluvreme, potom smo želeli da se vratimo ali nismo uspeli i čestitam Bajernu na pobedi.

Kada pogledate krajnji rezultat i ovih devet poena razlike deluje kao da je to bila laka pobeda Bajerna ali je zapravo jedan posed odlučio utakmicu. Njihovi poeni uz faul i bacanje bili su ključni momenat.