Partizan propuštao šanse, Efes sve to kaznio… – VIDEO

Košarkaši Partizana izgubili od Anadolu Efesa u utakmici desetog kola Evrolige u Istanbulu sa 100:94.

Posle ovog poraza crno-beli su na učinku od četiri pobede i šest poraza, dok je Efes na polovičnom učinku od po pet pobeda i poraza.

Najefikasniji u ovoj utakmici za Partizan je bio Frenk Kaminski sa 24 poena, Doužer je utakmicu završio sa 21. poenom, dok je Naneli utakmicu završio sa 16 poena.

Pratite “Borbine” odabrane vesti na mreži “Telegram”, na Android telefonima ili desktop računarima OVDE

Partizan je ponovo bio loš u poslednjem periodu meča koji ga je koštao boljeg rezultata na ovom meču.

Iako je mogao do pobede pogotovo posle treće četrvrtine posle koje je imao deset poena prednosti.

Na kraju se nisu snašli u poslednjoj četvrtini, koju su izgubili sa 36:20.

Crno-beli su dobro počeli utakmicu gde su imali prednost u većini prve četvrtine koja je završena sa 22:22, posle je usledila loša druga četvrtina u kojoj je Partizan imao lošu rekaciju u napadu posle agresivne odbrane domačih ali Partizan je uspeo da na kraju prvog poluvremena, gde je gubio i sa deset poena razlike, na kraju prvog poluvremena svede na pet razlike.

Partizan će u sledećem kolu igrati protiv Panatinaikosa na svom terenu.