Partizan prosuo +13 i u produžetku izgubio od “fajnalforovaca” 98:94 – VIDEO

Košarkaši Partizana izgubili su od Olimpijakosa u četvrtom kolu Evrolige u produžetku utakmice, sa 98:94.

Posle četiri kola crno-beli imaju učinak, od jedne pobede i tri poraza.

Sledeća utakmica crno-belih je protiv Crvene zvezde, na svom terenu.

Pratite “Borbine” odabrane vesti na mreži “Telegram”, na Android telefonima ili desktop računarima OVDE

Košarkaši Partizana su odigrali loše prvo poluvreme, gde su uglavnom bili u rezultatskom zaostatku, u drugom kvartalu je to bilo i do 12 poena razlike, ali su crno-beli do kraja prvog poluvremena uspeli da smanje prednost na šest razlike.

U drugom delu meča smo gledali drugu utakmicu.

Na krilima Alena Smailagića Partizan je naprabio seriju 18:2 i doneo veliku Partizanu koja je iznosila i 12 razlike i delovalo je da je u tom trenutku Olimpijakos u nokdaunu.

Ali u poslednjoj četvrtini Partizan je imao problema sa faulovima i sa odbranom, jer su domaći kažnjavali kada su ostajali samo za tri.

Kako se bližio kraj utakmice tako je Olimpijkos smanjivao prednost i ušlo se u dramatičan finiš meča, koji je u produžetak odveo Džejms Naneli trojkom u poslednjem minutu meča.

U produžetku Olimpijakos je bio precizniji i na kraju moramo reći da je za nijansu bio bolji i odneo pobedu, na ovom meču 98:94.

U porazu Partizana, najbolji je bio Zek Ledej sa 18 poena i pet skokova, jedan manje poen je imao Kevin Panter, dok je Alen Smailagić upisao 16 poena.

Kod Olimpijakosa Larecakis je upisao 19 poena, Milutinov je imao 16 poena i sedam skokova, dok je Piters imao 15 poena.