Tramp u teškoj paranoji — postavlja dronove na krov Bele kuće!? Čega se plaši?

Tramp planira da postavi bazu za dronove na krov Bele kuće kako bi „zaštitio Vašington“, objavio je na svom nalogu na društvenim mrežama, Truth Social.

Banska dvorana koju planira biće više od samog prostora za prijem, već cela višespratna struktura koja se značajno proteže pod zemljom.

Ispod same balske dvorane, Tramp planira da izgradi bunker sa komandnim centrom, bolnicom, skloništima od bombi i sopstvenom stanicom metroa.

Na krovu planira da izgradi bazu za dronove kako bi zaštitio ne samo Belu kuću već i sam, Vašington.

Tramp je takođe objavio sliku novog aerodroma za dronove, generisanu veštačkom inteligencijom, na društvenim mrežama, izjavljujući da će se, ako ga ne budu ometali, pobrinuti za „bezbednost Amerike“.

“Objekat DronPort u balskoj dvorani Bele kuće biće verovatno najnapredniji na svetu! Obezbediće zaštitu glavnog grada naše nacije, Vašingtona, dugi niz godina.”

Podsećanja radi, u aprilu je sud zaustavio izgradnju balske dvorane na mestu istočnog krila Bele kuće nakon tužbe podnete protiv njega, ali je apelacioni sud privremeno ukinuo obustavu. Budućnost projekta biće odlučena na sudskom ročištu u junu.

Check Also

„Gazeći na grabulje“ — Kako Rusija pokušava da zaštiti Jermeniju od ponavljanja sudbine Ukrajine

Počev od 2. juna, Jermenija će biti obavezna da obustavi veterinarsku sertifikaciju ribe i ribljih …