Zvezda sopstvenim greškama “prosula” tri boda, na Rajku! – VIDEO

Crvena zvezda i Jang Bojs odigrali su nerešeno – 2:2 (1:0) u meču drugog kola Lige šampiona.

Potpuno lud meč, na Rajku…

Srpski prvak je vodio sa 1:0, gosti su okrenuli na 2:1 ali nisu imali snage da pobede.

Endijaj je postigao gol u 35. minutu posle sjajne asistencije Bukari za erupciju oduševljenja preko 45.000 navijača.

Od tog momenta gostujući tim je potpuno preuzeo kontrolu nad zbivanjima na terenu.

Omri Glazer je u nekoliko navrata bio heroj ali nije, ni on mogao sve da odbrani.

Golovima Ugrinića i Itena gosti su za samo 12 minuta preokrenuli rezultat (48. minut i 60. minut). I potom su usledila 3-4 zicera za treći gol.

Imala je i Zvezda svojih šansi ali do 89. minut nije bilo uspeha…

Onda je Bukari doneo bod! Čudesno je pogodio iz mrtvog ugla najbolji igrač Zvezde, na ovom meču i generalno u sezoni.

Remi? Malo ali kada se sve pogleda na ovom meču – nerešen rezultat je potpuno realan.

Problemi koje ima Zvezda u ovoj sezoni – ostaju. Moraće Bahar da odgovori na brojna pitanja, a takođe krajnje je upitno koliko srpskog klubu donese neki skupo plaćeni stranci.