Zvezda i pored sudijske “subvencije” u vidu crvenog kartona i 10 minuta nadoknade, nije mogla ništa Partizanu! – VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su rezultatom 2:2 u 172. “večitom” derbiju.

90+8`+2` Nadoknada je istekla

Ali Ilić ne sudi kraj. Razlog su brojni predlozi, zbog povreda igrača Partizana.

Pratite “Borbine” odabrane vesti na mreži Vkontakte

Pratite “Borbine” odabrane vesti na mreži “Telegram”, na Android telefonima ili desktop računarima OVDE

Veliki pritisak Zvezde ali bez rezultata.

74‘ Crveni karton za Severinu!

Drugi žuti za rezervistu Partizana koji je u igru ušao u 63. minutu.

Oduzeo mu je Endiaj loptu, nakon čega ga je Severina udario u lice.

67‘ Gooooool! (2:2)

Strelac je Šerif Endiaj.

Toliko prilika je na liniji i unutar peterca imala Zvezda, ali tek sad koriste jednu.

Ostao je Šerif usamljen i to kaznio udarcem glavom.

49‘ Goooool! (1:2) ⚽

Strelac je Aldo Kalulu.

Partizan stiže do preokreta na prelazu između dva poluvremena.

Sjajnu kontru crno-belih završio je krilni fudbaler udarcem u suprotan ugao.

Poluvreme (1:1)

Zvezda bolja u prvom poluvremenu, imala je veliki broj izglednih šansi ali na pauzu odlazimo, bez prednosti bilo kog tima.